اخبار آموزش

 • دوره آموزشی کاربردهای سامانه سمت (RTK) در مدیریت شهری برگزار می شود ATIPRESS - دوره آموزشی "کاربردهای سامانه سمت (RTK) در مدیریت شهری" در روز 25 خرداد ماه با هدف بسط و گسترش فرهنگ استفاده از این روش اندازه گیری در بین متخصصین و همچنین بهره برداری عمومی از آن، در سالن همایش‌های ایران زمین شهرداری تهران برگزار خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:05:44
 • تدوين فرهنگ لغت فناوري اطلاعات ATIPRESS - پیشکسوت آموزش زبان انگلیسی در ایران (بنیانگذار موسسه ملی زبان) با تاکید بر ضرورت استفاده از ابزار فناوری اطلاعات در آموزش زبان های خارجی از راه اندازی فرهنگ لغت فناوری اطلاعات و نیز آموزش الکترونیکی زبان خارجه به عنوان برنامه های در دست اقدام این موسسه خبرداد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ شنبه ۲۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 18:39:26
 • تاكيد و تمركز مجتمع فني تهران در الكامپ هفدهم بر نرم افزار است ATIPRESS - فعاليت اصلي مجتمع فني تهران در سه زمينه آموزش، انتشارات و نرم افزار است كه در همين راستا اولین توليد كننده نرم افزار مالتي مديا در كشور محسوب مي شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۴ مهرسـاعت انتشار خبر : 13:11:19
 • اختصاص اعتبار هزار ميليارد توماني خيّران براي مدرسه سازي ATIPRESS - دولت در سال جاری 500 میلیارد تومان اعتبار برای امر مدرسه سازي اختصاص داده و خیّران مدرسه ساز برای این کار يكهزار و هفتاد و چهار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 15:28:52
 • کاظم قلم چی: آرمان ما گسترش عدالت آموزشی در کشور است ATIPRESS - بنیانگذار بنیاد علمی آموزشی قلم چی (وقف عام) گفت : آرزوی من این است که بچه های با استعداد در مناطق محروم مورد حمایت قرار گیرند تا به قله های رفیع دانش دست یابند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۵ شهريورسـاعت انتشار خبر : 11:06:20