اخبار آب و فاضلاب

 • پرونده آلودگی آب شرب پایتخت مختومه شد ATIPRESS - رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از راه‌اندازی سامانه نیترات‌زدایی استقبال کرد و گفت: راه اندازی این سامانه راه‌اندازی، نگرانی‌های ما را در رابطه با آلودگی آب تهران برطرف کرده و به نظر من این ماجرا مختومه است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:48:03
 • ذخایر آب شمال کشور 60 درصد کم شد ATIPRESS - میزان روان آب‌ها در 5 حوضه اصلی آبریز کشور بین 32 تا 65 درصد کاهش یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 14:00:49
 • طرح نجات منابع آب زیرزمینی کلید خورد ATIPRESS - یک مقام مسئول در وزارت نیرو از اختصاص 500 میلیاردتومان برای اجرای طرح تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در بودجه 94 خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:47:53
 • میزان ذخیره آب در 5 سد تهران ATIPRESS - حجم آب موجود در مخازن سدهای تامین‌ کننده آب استان تهران به 401 میلیون مترمکعب رسید؛ در عین حال میزان آب موجود در سدهای لار، کرج و ماملو نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:37:17
 • جزئیات طرح 9 ماده‌ای مجلس درباره قیمت آب ATIPRESS - نمایندگان مجلس طرح جدیدی را مشتمل بر 9 ماده برای جلوگیری از ادامه وضعیت مصرف آب در کشور ارائه کردند که علاوه بر افزایش قیمت در برخی بخش‌ها، ممنوعیت های جدیدی را برای استفاده آب در ساخت و سازها، آبیاری فضای سبز، استخرها و غیره به همراه خواهد داشت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۶ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:14:11
 • خرید آب از بخش خصوصی جدی شد ATIPRESS - وزیر نیرو با اعلام اجرای 30 هزار میلیارد ریال پروژه تامین آب و جمع آوری فاضلاب با مشارکت بخش خصوصی، گفت: 20 مجتمع آبرسانی در روستاها ساخته می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۰ مهرسـاعت انتشار خبر : 10:32:19
 • تهران به وضعیت قرمز آب نزدیک شد ATIPRESS - مشاور وزیر نیرو با تاکید بر اینکه در صورت عدم بارندگی مناسب و صرفه‌جویی جدی از سوی شهروندان تهرانی، پایتخت در پاییز امسال به وضعیت قرمز آبی نزدیک خواهد شد، گفت: این وزارتخانه با تمهیدات ویژه ای در حال مدیریت آبرسانی به کلانشهرهایی مانند کرمان و اصفهان است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۹ شهريورسـاعت انتشار خبر : 10:59:47