آرشیو اخبار

 • کمپینی در راستای برطرف کردن نیازهای کودکان نیازمند ATIPRESS_ کمپینی در راستای برطرف کردن نیازهای اساسی کودکان آسیب‌پذیر در شرایط کنونی ایجاد شده که این کمپین معروف به حمایت از کودکان کار، کودکان محروم از تحصیل و نیز کودکان بیمار نیازمند هزینه درمان است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمنسـاعت انتشار خبر : 10:15:00
 • همایش علمی تجلیل از نخبگان و رتبه های تک رقمی کنکور سراسری 96 برگزار شد ATIPRESS - همایش علمی تجلیل از نخبگان و رتبه های تک رقمی کنکور سراسری 96 به همت بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، روز پنجشنبه دوم شهریور 96 در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ جمعه ۳ شهريورسـاعت انتشار خبر : 19:35:05
 • خوابگاه دانشجویی دخترانه بنیاد قلم چی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بهره برداری شد ATIPRESS - خوابگاه دانشجویی دخترانه بنیاد قلم چی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، همزمان با روز مهندسی طی مراسمی با حضور مسئولان آموزشی کشور رسما افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفندسـاعت انتشار خبر : 09:40:28
 • بعد از تحريم شاهد رونق همه حوزه‌هاي حمل و نقل خواهيم بود ATIPERSS - یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اعلام اين كه حمل و نقل از مهم‌ترين حوزه‌هايي است كه توافق هسته‌اي بر آن تأثير فراواني بر جاي خواهد گذاشت و فرصت مناسبي براي توسعه اين بخش فراهم خواهد كرد، گفت: در حوزه حمل و نقل در زمان تحريم، هزينه‌هاي زيادي براي تأمين و تعمير ناوگان بر اثر تحريم به ايران تحميل شد و در واقع تأثير مهم تحريم اين بود كه هزينه خدمات را بالا برد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:58:19
 • اجرای الگوی جدید خصوصی سازی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت ATIPERSS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جلسه شورای مدیران این معاونت از آغاز اجرای الگوی جدید خصوصی سازی در ناوگان اتوبوسرانی پایتخت خبر داد و گفت: این الگو بر اساس دو عامل میزان پیمایش انجام شده و تعداد مسافر جا به جا شده توسط هر دستگاه اتوبوس طراحی شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۴ مردادسـاعت انتشار خبر : 10:46:43
 • اخذ جرایم اضافی در طرح جدید محدودیت تردد خودروها صحت ندارد ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران از طرح مديريت شهري به منظور خروج ميني بوس‌هاي فرسوده از پايتخت در قالب 3 گزينه اجرايي خبر داد و گفت: در حال حاضر بالغ بر 1100 دستگاه ميني بوس فرسوده در تهران مشغول به كار مي‌باشند كه به دليل فرسودگي، نقش مهمي در آلوده كردن هواي اين كلان شهر دارند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۳۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:56:10
 • آموزش فرهنگ ترافیک به کودکان امروز متضمن قانونمندی رانندگان فرداست ATIPRESS - معاون آموزش سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در جمع مسئولان آموزش ترافیک مناطق 22 گانه شهرداری تهران اعلام کرد: پارک های آموزش ترافیک از ابزارهای مؤثر و کارآمد در جهت فرهنگ سازی ترافیک و نهادینه سازی قوانین و مقررات ترافیکی در دل و جان کودکان محسوب می شوند و باید با جدیت مورد حمایت قرار گیرند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:42:59
 • قائم مقام سازمان ترافیک: استفاده از تکنولوژی در مدیریت ترافیک تهران نهادینه شده است ATIPRESS - شهرداران و روسأی شوراهای منطقه شهری بیروت از مرکز کنترل ترافیک تهران دیدن کرده و از نزدیک با نحوه فعالیت این مرکز آشنا شدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۲۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:46:34
 • با انتقال پایتخت مشکلی از مشکلات تهران حل نمی شود ATIPRESS - رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران در خصوص طرح "امکان سنجی انتقال پایتخت" گفت: در حال حاضر بحث انتقال پایتخت مطرح نیست، بلکه طرح "امکان سنجی انتقال پایتخت" در دست بررسی است و شورای 15 نفره ای که به این منظور تشکیل شده، باید به این سوأل اساسی پاسخ دهد که آیا می توان پایتخت سیاسی و اداری را از تهران منتقل کرد یا خیر؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۲۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:38:56
 • کتاب رسانه های اجتماعی منتشر شد ATIPRESS - کتاب رسانه‌های اجتماعی، نوشته جواد افتاده، با مقدمه‌ای از دکتر هادی خانیکی از سوی دفتر مطالعات و برنامه‌‌ریزی رسانه‌ها منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:40:10
 • رئیس مجموعه برج آزادی : امیدواریم آنگونه که شایسته و برازنده است از برج آزادی بهره برداری شود ATIPRESS - مسئولان وزارت ارشاد، شهرداری تهران، بنیاد فرهنگی هنری رودکی، مجموعه برج آزادی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران در جلسه ای مشترک مرمت و بازسازی برج و میدان آزادی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۰ خردادسـاعت انتشار خبر : 10:58:04
 • مهم‌ترین رازهای سیستم‌عامل جدید اپل ATIPRESS - سیستم Force Torch با درک تفاوت فشار وارده انگشت به صفحه نمایشگر، دسترسی به امکانات مختلفی را ممکن می‌کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 14:18:28
 • تکلیف الکامپ با پناه بردن به قانون مشخص میشود ATIPRESS - ناصر علی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، در نخستین نشست مطبوعاتی خود پس از امضای حکم ریاستش توسط حسن روحانی به تشریح برنامه های سه سال آینده سازمان نصر کشور پرداخت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۸ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:53:05
 • حمل و نقل شهری بستر توسعه شهرهاست ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، با اعلام این که توسعه حمل و نقل شهری از مصادیق توسعه پایدار و بستر توسعه شهرهاست، گفت: حمل و نقل عمومی به ویژه حمل و نقل ریلی، نقش زیادی در افزایش توانمندی های اقتصاد شهری دارد و در رشد اقتصادی شهرها بسیار مؤثر است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۷ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:20:25
 • کنسرت شهاب صادقی در برج آزادی ATIPRESS - کنسرت "شهاب صادقی" 7 خرداد در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ دوشنبه ۲۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 09:06:37
 • بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه کتاب ICTPRESS - کتاب رهبر معظم انقلاب دقایقی پیش جهت بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران وارد مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شدند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۳ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 13:14:10
 • جمع‌آوری کمک‌های آنلاین برای تامین امکانات بهداشتی مدارس محروم ATIPRESS - سایت "مهربانه" برای تامین جعبه کمک‌های اولیه جهت مدارس محروم در استان سیستان و بلوچستان، به جمع‌آوری آنلاین کمک می‌پردازد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ سه شنبه ۲۲ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 09:46:58
 • آغاز تعاملات سازمان نصر با انجمن های اقتصادی ایران، خاورمیانه و ترکیه ATIPRESS - رئیس و مدیران سازمان نصر تهران در دیدار با رئیس و نمایندگان انجمن های اقتصادی ایران، خاورمیانه و ترکیه بر لزوم شکل گیری تعاملات وهمکاری های دوجانبه در حوزه ICT تاکید کردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 11:26:42
 • طرح زوج و فرد راهکاری مقطعی است نه منطقی ATIPRESS - رييس كميته عمران شوراي اسلامي شهر تهران با اعلام اين كه تداوم اجرای طرح زوج و فرد به عنوان راه حلی برای كاهش آلودگي هوا، راهکاری مقطعی است نه منطقي، گفت: بايد طرحي جامع جايگزين اين طرح شود تا خودروها نه بر اساس شماره پلاك كه بر مبناي ميزان آلودگي‌شان شناسايي و گروه‌بندي شوند و خودروهای آلاينده‌ در صورت ورود و تردد در محدوده طرح ترافيك، موظف به پرداخت عوارض آلايندگي خودرو گردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 11:05:44
 • با پول واردات خودرو در سال گذشته می‌شد 7 هزار اتوبوس دوکابین خرید ATIPRESS - یک کارشناس برنامه‌ریزی شهری با استناد به آمار گمرک از واردات خودرو در سال گذشته گفت: در سال 93 با وجود تحریم‌های بین المللی در مجموع 103 هزار دستگاه خودرو به ارزش بیش از دو میلیارد و 100 میلیون دلار وارد کشور شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:53:03
 • توجه ویژه مدیریت شهری به آژانس های مسافربری ATIPRESS - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام این که ساز و کارهای اجرایی ممنوعیت ورود و تردد خودروها در مناطقی از تهران موسوم به طرح محدوده کم انتشار آلایندگی در دست بررسی است، گفت: باید به نقطه‌ای برسیم که کل شهر تهران به پهنه‌ای که میزان انتشار آلاینده‌ها در آن به کمترین مقدار ممکن کاهش پیدا کرده، تبدیل شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۱۹ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 10:47:18
 • اگزوز خودروها منشاء آلودگي است نه پلاك خودروها ICTPRESS - معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران در خصوص اجراي طرح محدوده زوج و فرد و ورود خودروها به اين محدوده در روزهاي فرد و زوج بر اساس آخرين شماره پلاك آن‌ها گفت: از ابتدا هم اعتقاد داشتيم اين که خودروها بر اساس شماره آخر پلاكشان يك روز در ميان وارد اين محدوده شوند، از منطق قوي و قابل قبولي برخوردار نيست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ يکشنبه ۳۰ فروردينسـاعت انتشار خبر : 09:15:58
 • نشست مشترک پایان سال پلیس راهور و شهرداری تهران برگزار شد ATIPRESS - نشست مشترک پایان سال روسأی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و مدیران معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با حضور معاون شهردار تهران و رئیس پليس راهور پايتخت، با تأكيد بر تحکیم و تقویت تعاملات و مناسبات فی مابین با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان در سال جديد برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۵ اسفندسـاعت انتشار خبر : 08:48:57
 • برنامه جامع حمل و نقل بار و كالا در تهران تدوين مي ‌شود ATIPRESS - معاون شهردار تهران با صدور حكمي، سرپرست جديد معاونت حمل و نقل بار و كالاي سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران را منصوب كرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۶ اسفندسـاعت انتشار خبر : 08:51:11
 • شرکت های خصوصی، بازوی اجرایی دولت در پروژه های افتا ATIPRESS - رئیس کمیسیون افتا سازمان نصر تهران، برنامه ها و اهداف چهارمین دوره فعالیت این کمیسیون را اعلام کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۸ ديسـاعت انتشار خبر : 14:43:50
 • با چند کلیک، به کودکان بی‌ سرپرست بمی کمک کنیم ATIPRESS - جمع‌آوری کمک‌های آنلاین از سوی سایت مهربانه با همکاری موسسه خیریه یاوران ایتام برای ساخت سرپناه برای یک خانواده بی‌سرپرست 13 نفره بمی آغاز شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۱ ديسـاعت انتشار خبر : 07:01:46
 • اطلاعیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختلال یکی از شبکه های اجتماعی ATIPRESS - اطلاعیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختلال یکی از شبکه های اجتماعی منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۵ ديسـاعت انتشار خبر : 09:45:36
 • مرکز ترک اعتیاد ویژه کودکان در پایتخت تأسیس شد ATIPRESS - شهری رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از تأسیس مراکز ترک اعتیاد ویژه کودکان برای اولین بار در پایتخت خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۳ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:26:44
 • انفجار شدید در منطقه دیپلمات نشین کابل ATIPRESS - یک رسانه غربی از انفجار شدید در منطقه دیپلمات نشین کابل پایتخت افغانستان خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 16:04:56
 • تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل مجلس در اعتراض به طرح ادغام آن با وزارت بهداشت ATIPRESS - بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی مخالفت خود را با ادغام این سازمان با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:32:14
 • پرونده آلودگی آب شرب پایتخت مختومه شد ATIPRESS - رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از راه‌اندازی سامانه نیترات‌زدایی استقبال کرد و گفت: راه اندازی این سامانه راه‌اندازی، نگرانی‌های ما را در رابطه با آلودگی آب تهران برطرف کرده و به نظر من این ماجرا مختومه است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:48:03
 • هوای پایتخت پس از 10 روز سالم شد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:57:48
 • خوراکی‌های کاهنده کلسترول خون را بشناسید ATIPRESS - عصر مدرنیته با فواید بسیاری از جمله تسهیل شدن فعالیت‌ها و زندگی همراه بوده است اما زندگی جدید با بیماری‌های جدیدی نیز همراه است که باید مراقب آنها بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:05:54
 • ساخت مرتفع ترین برج تجاری جهان در دبی ATIPRESS - باز هم دبی و باز هم یک رکوردشکنی تازه. این بار قرار است مرتفع ترین برج تجاری دنیا در این امیرنشین کوچک ساخته شود، برجی به نام"2020" که در ساخت آن از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا استفاده خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۶ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:39:55
 • نمایشگاه میوه ها، غذاهای سالم و گیاهان دارویی ATIPRESS - نمایشگاه عرضه میوه ها ، غذاهای سالم و گیاهان دارویی در پارک ارم تهران پذیرای همشهریان است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۶ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:47:03
 • نمایشگاه بین‌المللی خودرو برگزار می‌شود ATIPRESS - نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران با حضور و مشارکت بیش از 780 شرکت داخلی و خارجی از 7 تا 10 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:10:48
 • پیکر مرتضی پاشایی تشییع شد ATIPRESS - مراسم تشییع پیکر زنده یاد مرتضی پاشایی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با حضور هزاران نفر از علاقه مندان و طرفداران وی در تالار وحدت برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:14:24
 • 7 میلیون کودک سوری و عراقی با زمستانی سخت روبرو خواهند بود ATIPRESS - سازمان یونیسف در بیانیه ای اعلام کرد که هفت میلیون کودک سوری و عراقی با زمستانی سخت روبرو خواهند بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:13:49
 • زلزله ۷ریشتری در اندونزی وهشدار سونامی ATIPRESS - مرکز تحقیقات زمین شناسی آمریکا اعلام کرد: زمین لرزه ای به بزرگی هفت و سه دهم ریشتر امروز (شنبه)سواحل جزایر ملوک در اندونزی را لرزاند و هشدار سونامی برای نواحی اطراف محل زلزله اعلام شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:51:37
 • تجهیز 8 کلانشهر به تجهیزات اندازه گیری ترکیبات آلی ATIPRESS - مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان محیط زیست، از راه‌اندازی سامانه "برخط پایش آلودگی هوا" برای تجمیع دیتاها تا پایان سال جاری خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:50:25
 • 11 سال اورژانسی برای گردشگری ایران
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:02:11
 • ارتکاب 380 مورد اسیدپاشی در سال جاری ATIPRESS - فرمانده ناجا با اشاره به اینکه از ابتدای سال 380 مورد ارتکاب اسیدپاشی در کشور به وقوع پیوسته است، گفت: این موارد تنها مربوط به افراد نبوده و بسیاری از آنها اسیدپاشی به اموال هموطنان بوده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:19:34
 • حاصل سیاست حمایتی معاون مطبوعاتی چه شد؟ ATIPRESS - اختصاص بخش ویژه ای به رسانه های دین و اندیشه برای نخستین بار در نمایشگاه بیستم، یکی از سیاست های ویژه حمایتی معاونت مطبوعاتی از این گروه از رسانه ها بوده است؛ این سیاست را تا چه اندازه می توان موفق ارزیابی کرد و نمایندگان رسانه های دینی چه نظری در این باره دارند؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:47:18
 • برج آزادی میزبان مدل و ما‌کت های اتومبیل و هواپیما می‌شود ATIPRESS - نمایشگاهی از ماکت و مدل هواپیما و اتومبیل از روز دوشنبه مورخ 19 آبان در تالار آیینه برج آزادی برگزار می‌گردد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:44:11
 • اوباما خواهان توافق به هر قیمتی است ATIPRESS - پروفسور "رابرت جرویس" رئیس پیشین انجمن علوم سیاسی آمریکا در مورد مذاکرات هسته ای عنوان داشت که باراک اوباما خواهان انجام توافق با ایران است حتی اگر این توافق هزینه های سیاسی برای کاخ سفید به دنبال داشته باشد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:17:41
 • سرافراز: نیروهای صدا و سیما باید کارآمد شوند ATIPRESS - رییس جدید صدا و سیما در مراسم معارفه‌اش تاکید کرد که باید نیروی انسانی این سازمان کارآمد شود، در روش‌ها و گردش کارها اصلاح صورت بگیرد و تولیدات به شیوه برون‌سپاری انجام گیرد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:57:38
 • همراه اول شرکت برتر بخشICT یازدهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت ایران شد ATIPRESS - در یازدهمین دوره ارزیابی ملی کیفیت ایران، در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، از همراه اول به عنوان شرکت برتر و نمونه تقدیر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:25:10
 • برنامه بسیج برای اجرای مصوبه امر به معروف ATIPRESS - رییس سازمان بسیج مستضعفین از برنامه این سازمان در اجرای ماده ای از طرح «حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر» خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:03:51
 • آشنا: دولت، آینده صداوسیما را روشن می‌بیند ATIPRESS - مشاور فرهنگی رئیس جمهور با اشاره به مدیریت جدید سازمان صدا و سیما گفت: امیدواریم رسانه ملی با تکیه بر انحصار، ابتکار را محدود نکند و امیدواریم باور نکنند مردم حق انتخاب ندارند و باور کنند که با فشار دادن یک دکمه می‌توانند از ذهن مخاطب حذف شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:10:33
 • وظیفه حاکمیت و دولت، تامین آزادی برای رسانه‌هاست ATIPRESS - حسین انتظامی با بیان اینکه وظیفه حاکمیت و دولت، تامین آزادی برای رسانه هاست گفت: در قانون مطبوعات، فصل حقوق مطبوعات مقدم بر حدود مطبوعات است که نشان دهنده اهمیت آزادی مطبوعات است. در عین حال باید برای همه افکار و سلایق، ظرفیت رسانه ای ایجاد کند نه این که بگوید چون من این گونه می پسندم، رویکرد دیگر اجازه فعالیت ندارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:02:18