آرشیو اخبار

 • بررسی و تحلیل بخشنامه سازمان ثبت اسناد املاک در مورد اسکن اثر انگشت سردفتران از منظر اشکالات اجرایی و عینی ATIPRESS - با عنایت به اینکه همکاران محترم سردفتر بطور مکرر به ایرادات حقوقی این بخشنامه پرداختند اینجانب نیز به اشکالات‌ ملموس و عینی این طرح می پردازم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ديسـاعت انتشار خبر : 00:02:51
 • پیام دکتر واعظی به مناسبت ارتحال حضرت الله هاشمی رفسنجانی ATIPRESS_ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیامی را به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۱ ديسـاعت انتشار خبر : 00:38:23
 • وزیر اقتصاد اندونزی با حضرت آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد ATIPRESS - وزیر اقتصاد اندونزی که برای شرکت در پازدهمین کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اندونزی به ایران سفر کرده بود با آیت الله صافی گلپایگانی دیدار کرد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ شنبه ۲ خردادسـاعت انتشار خبر : 14:09:09
 • روحانی: ملت عراق اجازه نمی دهد دیگران برایش تصمیم گیری کنند ATIPRESS - دولت رئیس جمهور گفت: ملت عراق یک ملت بزرگ است و برای ثبات و انسجام خودش برنامه‌ریزی دارد و اجازه نمی‌دهد که کشورهای دیگر برای اختلاف و تجزیه آن تصمیم بگیرند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴ چهارشنبه ۲۳ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 13:04:34
 • توصیه بذرپاش به عارف ATIPRESS - احزاب و تشکلها مهرداد بذرپاش در نامه ای به محمد رضا عارف گفت: به نظر شما رکود دامن‌گیر در صنایع کشور که باعث بیکاری جوانان است، از مسائل مهم به شمار می‌آید؟
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:08:36
 • دور جدید مذاکرات ایران و 1+5 در ژنو ATIPRESS - سیاست خارجی در پی مذاکرات دو روزه ایران و آمریکا که بیش از 12 ساعت در ژنو به طول انجامیده امروز مذاکرات رسمی ایران و کشورهای 1+5 برگزار می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۶ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:57:09
 • اجرای سیاست‌‌های کلی اقتصاد مقاومتی یک ضرورت همیشگی است ATIPRESS- سایر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: رهبری نظام برای تدوین سیاست‌های کلی و اجرای آن در جامعه، وقت و سرمایه گذاشته‌اند، مکرر تأکید کرده اند و طبعاً انتظار دارند که دلسوزان انقلاب تحقق آنها را پیگیری کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 16:00:41
 • عراقچی: تا رسیدن به راه حل فاصله داریم ATIPRESS - معاون وزیر امورخارجه و رییس هیات مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان در ژنو پس از پایان گفت‌وگوهای دوجانبه با مقامات آمریکایی گفت: هنوز در مراحل اولیه هستیم و شش ساعت و نیم گفت‌وگو کردیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:12:24
 • ادامه حضور اشتون در مذاکرات ATIPRESS - اتحادیه اروپا اعلام کرد : حضور کاترین اشتون، مسئول پیشین سیاست خارجی این اتحادیه به عنوان مشاور فدریکا موگرینی(مسئول جدید سیاست خارجی اتحادیه اروپا ) و جانشین وی در مذاکرات هسته ای ایران ادامه می یابد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:56:13
 • محمد فرهادی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس شد. ATIPRESS - کلید وزارت علوم به فرهادی سپرده شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۱۹۷ رای موافق، کلید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به محمد فرهادی سپردند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:52:50
 • رأی اعتماد به وزیران،پیوند مبارک میان مجلس و دولت ATIPRESS - رئیس جمهور گفت: رأی اعتماد به وزیران پیوند بسیار مبارکی میان مجلس و دولت ایجاد می کند، زیرا وزیران فقط از حمایت دولت برخوردار نیستند بلکه وزیران زمانی وارد وزارتخانه‌ها می‌شوند که تأیید و رأی مثبت نمایندگان را به همراه داشته باشند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:15:28
 • سخنرانی رئیس‌جمهور در دفاع از وزیر پیشنهادی علوم آغاز شد ATIPRESS - رئیس‌جمهور که دقایقی پیش برای دفاع از وزیر پیشنهادی علوم وارد صحن علنی مجلس شده بود سخنرانی خود را در دفاع از محمد فرهادی آغاز کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:20:54
 • بررسی صلاحیت فرهادی برای تصدی وزارت علوم ATIPRESS - بررسی صلاحیت محمد فرهادی برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دستور کار امروز مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:20:55
 • رئیس جمهور دقایقی پیش برای دفاع از وزیر پیشنهادی علوم وارد صحن علنی مجلس شورای اسلامی شد ATIPRESS - رئیس جمهور وارد صحن علنی مجلس شد رئیس جمهور دقایقی پیش برای دفاع از وزیر پیشنهادی علوم وارد صحن علنی مجلس شورای اسلامی شد
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:15:01
 • علت لغو سفر ظریف به تهران به گزارش ATIPRESS ، يك مقام أگاه درباره علت لغو سفر ظريف به تهران اظهارداشت: تصميم ظريف براي انجام سفر به تهران جهت پاره اي مذاكرات و مشورت ها قطعي و البته طبيعي بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 14:34:31
 • آمریکا نتوانست ایران را درقضیه هسته‌ای به زانو درآورد ATIPRESS - حضرت آیت الله خامنه ای، مشکلات و ناکامی های دشمنان اسلام در منطقه بویژه در عراق، سوریه و لبنان را یادآور شدند و گفتند: آمریکا و کشورهای استعمارگر اروپایی دور هم جمع شدند تا جمهوری اسلامی ایران را در قضیه هسته ای به زانو درآورند اما نتوانستند و در آینده نیز نخواهند توانست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 14:22:38
 • در مذاکرات با ایران به پیشرفت های قابل توجهی رسیده ایم ATIPRESS - وزیر امورخارجه فرانسه پس از پایان مذاکرات هسته ای ایران اعلام کرد که به پیشرفت های قابل توجهی در این مذاکرات رسیده اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:13:58
 • حدود 5 میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده آزاد می‌شود ATIPRESS - مذاکره کننده ارشد ایران درباره تمدید مذاکرات هسته‌ای تا 9 تیرماه 94 گفت: نمی‌خواهیم هفت ماه مذاکره کنیم بلکه بنا داریم ظرف چند هفته آینده به یک توافق کلی برسیم و بلافاصله بررسی جزییات را شروع کنیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:05:20
 • از حقوق هسته ای ایران کوتاه نیامده و نخواهیم آمد ATIPRESS - رییس جمهور با تاکید بر این‌که آینده روشن است و پیروزی نهایی در مذاکرات هسته ای با ملت ایران خواهد بود، اظهارداشت: منطق ایران، مذاکره و گفت و گو است و مذاکرات هسته ای با جدیت تا رسیدن به توافق نهایی ادامه می یابد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:36:45
 • اختلاف دموکراتها و جمهوریخواهان تشدید شد ATIPRESS - رئیس کمیته اطلاعات سنای آمریکا با انتشار بیانیه ای از توافقی که شب گذشته میان کشورهای 1+5 و ایران برای تمدید مذاکرات انجام شد استقبال کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:03:22
 • ظریف : دنبال درگیری نیستیم اما از حق‌مان نمی‌گذریم ATIPRESS - وزیر خارجه ایران با بیان این که برای رسیدن به چارچوب توافق یا تفاهم سیاسی حتما چهار ماه وقت خوبی است افزود: هیأت ما از همین امروز آمادگی دارد، مذاکره کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۴ آذرسـاعت انتشار خبر : 08:11:16
 • دیپلماتیک برای حل اختلافات در پشت دیوارهای بلند کوبرگ سخت تلاش می کنند ATIPRESS - نزدیکان به تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان همچنان هر گونه گفتگو و بحث درباره تمدید مذاکرات را تکذیب می‌کنند و فراتر از این تکذیب بر این باورند که در صورت عدم دست یابی به راه حلی برای موارد اختلافی در مدت باقی مانده از ضرب الاجل، امکان دست یافتن به چنین راه حلی در زمان طولانی‌تر و در آینده محتمل به نظر نمی‌رسد .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:08:41
 • ایران و کشورهای 1+5 در مورد اغلب موارد موجود در پرونده هسته ای توافق کرده اند ATIPRESS - "کلسی داونپورت" مدیر برنامه منع اشاعه موسسه کنترل سلاح آمریکا که از نزدیک تحولات مربوط به مذاکرات هسته ای را دنبال می کند با اشاره به اینکه ایران و کشورهای 1+5 در مورد اغلب موارد موجود در پرونده هسته ای توافق کرده اند، حل شدن مابقی موارد نیازمند انعطاف بیشتر هر دو طرف دانست.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 10:16:17
 • از سوی کری طرح جدیدی مطرح نشده است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:50:47
 • تمدید مذاکرات محتمل ترین گزینه گفتگوهای وین است ATIPRESS - یک رسانه غربی با اشاره به آغاز دومین روز از مذاکرات حساس ایران و کشورهای ۱+۵ در وین، به نقل از دیپلمات های حاضر در این گفتگوها تمدید مذاکرات را محتمل ترین گزینه ای دانست که در پایان گفتگوها تا تاریخ ۲۴ نوامبر بدست می آید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:57:41
 • رئیس‌جمهور وارد صحن علنی مجلس شد ATIPRESS - رئیس‌جمهور دقایقی پیش برای دفاع از وزیر پیشنهادی علوم، وارد صحن علنی مجلس شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 08:00:36
 • اوباما: تهاجم روسیه به اوکراین تهدیدی علیه تمام جهان است ! ATIPRESS - رئیس جمهور آمریکا پیش از ظهر امروز بدون در نظر گرفتن مداخله غرب در امور اوکراین مدعی شد که اقدامات روسیه علیه کی یف، تهدیدی علیه همه جهان است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:20:43
 • زیاده خواهی امریکا،عامل دست نیافتن احتمالی توافق جامع ATIPRESS - رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به مذاکرات ایران و ۱+۵ گفت: بهترین حالت این مذاکرات فارغ از نحوه انجام آن، این است که توافق حاصل شود که در این صورت همه خوشحال می شویم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۲۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:25:38
 • زمان واریز یارانه نقدی آبان اعلام شد ATIPRESS - سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها، زمان واریز یارانه نقدی آبان ماه را اعلام کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 17:00:15
 • رئیس‌جمهور تهران را به مقصد باکو ترک کرد ATIPRESS - رئیس‌جمهور لحظاتی پیش به منظور سفر یک روزه به آذربایجان، تهران را به مقصد باکو ترک کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:43:03
 • مشکلات داخلی برخی اعضای ۱+۵ به ایران ربطی ندارد ATIPRESS - رییس جمهوری با اشاره به پایان مذاکرات ایران با ۱+۵ در مسقط عمان گفت: اگر یکی از کشورهای عضو گروه ۱+۵ مشکلاتی در داخل دارد و در انتخاباتی برنده یا بازنده شده است، به ما ربطی ندارد و هر کشوری باید مشکلاتش داخلی‌اش را در درون خود حل کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:36:04
 • زمان تصمیم سخت آمریکا فرا رسیده است ATIPRESS - وزیر امور خارجه کشورمان بارها در موضع گیری های مختلف اعلام کرده است که آمریکا باید این آمادگی را داشته باشد که تصمیمات سخت اتخاذ کند و اکنون زمان تصمیم گیری سخت آمریکایی ها فرا رسیده است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:21:08
 • باید کارهای زیادی برای رسیدن به توافق هسته ای انجام شود ATIPRESS - یکی از مقامات وزارت خارجه آمریکا با اشاره به مذاکرات فشرده ای که میان دیپلمات های ارشد ایران، آمریکا و اتحادیه اروپا در مسقط برگزار شد اعلام کرد که برای رسیدن به توافق جامع هسته ای کارهای زیادی باید انجام شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:06:54
 • انگلیس تجهیزات غیر نظامی اپوزیسیون سوریه را تامین می کند ATIPRESS - وزیر خارجه انگلیس از تامین تجهیزات غیر نظامی اپوزیسیون سوریه از سوی کشورش خبر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 14:27:35
 • فرصت یک هفته‌ای رئیس جمهور برای اجرای دقیق قانون ATIPRESS - نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهور برای اجرای دقیق قانون کمتر از یک هفته فرصت دارد تا وزیری را به مجلس معرفی کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۹ آبانسـاعت انتشار خبر : 13:27:57
 • روایتی از نقش رهبر انقلاب در مذاکرات هسته‌ای ATIPRESS - موضع‌گیری صریح و قاطع علیه رژیم صهیونیستی در آستانه‌ی مذاکرات ژنو یا میزان نیاز عملی ایران به ۱۹۰ هزار سو از مهم‌ترین موضوعاتی بود که از سوی رهبری انقلاب بیان شد و به عقیده کارشناسان و تحلیلگران بر روند مذاکرات تأثیرگذار بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 21:51:40
 • 3 ساعت و نیم مذاکره ایران و آمریکا در مسقط ATIPRESS - مذاکرات سه جانیه محمد جواد ظریف ، جان کری و کاترین اشتون که از صبح امروز در مسقط اغاز شده بود، پایان یافت.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۸ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:33:55
 • نکات نامه اوباما به رهبر معظم انقلاب ATIPRESS - هر چند برخی پیش بینی می کردند که با پیروزی جمهوریخواهان در انتخابات میان دوره ای کنگره، کاخ سفید در دو سال آینده رفتاری محتاط تر از قبل در قبال "بازها" خواهد داشت اما با این وجود انتشار خبر نامه اوباما به رهبر معظم انقلاب موجب آغاز حملات لفظی جدید علیه کاخ سفید شده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:23:12
 • تهران از ورود بازرس آژانس جلوگیری کرد ATIPRESS - یوکیا آمانو، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه تازه‌ترین گزارش فصلی خود با موضوع برنامه هسته‌ای ایران را منتشر کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:53:55
 • ظریف برای پاسخگویی به صحن علنی مجلس می رود ATIPRESS - براساس اعلام روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، سؤال جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد و کلات و عده‌ای دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در دستور کار هفته آینده مجلس دارد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۴ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:05:37
 • مذاکرات ایران و 1+5 ، 20 آبان در مسقط برگزار می‌شود ATIPRESS - عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان گفت: روز سه شنبه 11 نوامبر (20 آبان ماه) نشست ایران و 1+5 با حضور کاترین اشتون و محمد جواد ظریف در عمان برگزار می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:21:16
 • برگزاری روز جهانی کوبانی در کشورهای اروپایی ATIPRESS - مردم چندین کشر اروپایی عصر روز گذشته با برپایی تظاهرات، حمایت خود را از مردم شهر عین العرب(کوبانی) در سوریه اعلام کردند که هدف حملات تروریست های تکفیری قرار گرفته است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 11:00:45
 • مذاکرات آتی ایران و 1+5 در سطح عالی در عمان برگزار می‎شود ATIPRESS - سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن تاکید بر اهمیت مذاکرات آتی ایران و گروه 1+5 اعلام کرد که این گفتگوها در سطحی عالی برگزار می شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:27:23
 • توافق گروههای سیاسی یمن برای تشکیل دولت تکنوکرات ATIPRESS - منابع یمنی از امضای توافقنامه ای میان گروههای مختلف سیاسی یمن از جمله انصارالله مبنی بر تفویض اختیار انتخاب اعضای کابینه جدید به رئیس جمهوری و نخست وزیر این کشور و تشکیل یک دولت تکنوکرات خبر دادند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 10:13:56
 • دعوت ظریف از وزیر خارجه ترکیه برای سفر به تهران ATIPRESS - وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با همتای ترک خود ضمن تأکید بر ضرورت رایزنی مقامات ایران و ترکیه جهت افزایش سطح مناسبات اقتصادی دو کشور از مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه برای سفر به ایران دعوت کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ يکشنبه ۱۱ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:52:58
 • ضرورت همکاریهای راهبردی تهران و پکن در همه زمینه ها ATIPRESS - وزیر امور خارجه کشورمان در ساعات پایانی شب گذشته پس از پایان اجلاس «روند استانبول برای افغانستان» ، با همتای چینی اش، وانگ یی دیدار و گفتگو کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 15:20:23
 • اسیدپاشی به طور قطع یک توطئه است ATIPRESS - خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اسیدپاشی یک جنایت شخصی نبود، بلکه یک توطئه‌ای است که در شرایطی که قانون امر به معروف و نهی از منکر به عنوان انسانی‌ترین قانون بشری در حال بررسی و تصویب است، انجام شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ شنبه ۱۰ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:58:00
 • برگزاری دور بعدی مذاکرات 1+5 با ایران 27 آبان در وین ATIPRESS - یک رسانه روسی اعلام کرد که دور آتی مذاکرات ایران و کشورهای 1+5 برای رسیدن به توافق جامع هسته ای در تاریخ 18 نوامبر (27 آبان) در شهر وین برگزار می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۶ آبانسـاعت انتشار خبر : 16:37:50
 • لندن میزبان تصمیمات سیاسی 1+5 ATIPRESS - در حالی که تنها 29 روز تا پایان مذاکرات هسته ای باقی مانده است ، به نظر می رسد که جنگ روانی روزهای پایانی آغاز شده است ، مسئله ای که ظاهرا آمریکا با عدم توانایی در اتخاذ یک تصمیم سیاسی مستقل، به دنبال آن است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ سه شنبه ۶ آبانسـاعت انتشار خبر : 09:41:04
 • اگر دست غربیها در ماجرای اسید پاشی آلوده باشد آن را قطع می کنیم ATIPRESS - دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به اسید پاشی های اخیر در اصفهان گفت: دستگاه امنیتی و قضایی ما ریشه این جنایت را از بین می برد اما این شائبه وجود دارد که نکند دست برخی کشورها در این جنایات آلوده باشد و قطعا اگر اینچنین باشد ما دست این کشورها را قطع می کنیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۳ دوشنبه ۵ آبانسـاعت انتشار خبر : 12:11:49