آرشیو اخبار

 • پسماندهای بیمارستانی در کشور تاکنون مغفول مانده است ATIPRESS_ نشست خبری اولین رویداد بازگشت سبز درخصوص پسماندهای بیمارستانی با حضور دکتر کوهپایه زاده_ ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر‌ متولیان_ معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر امید پورنیک_ مدیر مرکز رشد و سرپرست مدیریت توسعه فناوری دانشگاه ،آرش سروری_ دبیر رسانه ای و عطا یعقوبی_ دبیر اجرایی در محل دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۱ اسفندسـاعت انتشار خبر : 09:09:50
 • دلایل عدم وجود نام شرکت‌های نرم‌افزاری در بین 100 شرکت نخست کشور ATIPRESS_ کارشناسان فناوری اطلاعات در نشست تخصصی گردهمایی چارگون با عنوان «داستان یک سفر فناورانه و واکاوی تجارب راهکارهای سازمانی» درباره دلایل عدم وجود نام شرکت‌های نرم‌افزاری در بین 100 شرکت نخست کشور به بحث و تبادل‌نظر، پرداختند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ دوشنبه ۹ ديسـاعت انتشار خبر : 09:26:57
 • صنعت موتورسازی ، نقش پررنگی در افزایش تولید ملی داشته است ATIPRESS_یکی از این صنایعی که نقش پررنگی در استغالزایی و افزایش تولید ملی و خودکفایی در سال های اخیر داشته است، صنعت موتورسیکلت سازی بوده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ يکشنبه ۸ ديسـاعت انتشار خبر : 20:42:53
 • رونمایی نرم‌افزارهای جدید در سبد محصولی دیدگاه ATIPRESS_مدیرعامل چارگون با تشریح عملکرد خانواده 350 نفری چارگون در طراحی، ‌تولید وعرضه مجموعه نرم‌افزارهای دیدگاه گفت: امسال نیز مانند هر سال با رونمایی از نرم‌افزارها و محصولات جدید در 5 راهکار اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مالی، لجستیک و BPMS دیدگاه و همچنین ارائه گزارشی از عملکرد یکساله شرکت، میزبان مشتریانمان خواهیم بود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ شنبه ۲۳ آذرسـاعت انتشار خبر : 18:55:08
 • همایش علمی تجلیل از نخبگان و رتبه های زیر 10 کنکور سراسری 1398 برگزار شد ATIPRESS - همایش علمی تجلیل از نخبگان و رتبه های تک رقمی کنکور سراسری 98، با تاکید بر تلاش‌و‌کوشش و شکوفایی حاصل از حضور موفق و موثر نخبگان در کشور، روز پنجشنبه 24 مرداد 98 در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ جمعه ۲۵ مردادسـاعت انتشار خبر : 09:45:57
 • عقدتفاهم نامه بانک ایران زمین و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری ATIPRESS_ بانک ایران زمین و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۸ سه شنبه ۸ مردادسـاعت انتشار خبر : 12:56:23
 • کمپینی در راستای برطرف کردن نیازهای کودکان نیازمند ATIPRESS_ کمپینی در راستای برطرف کردن نیازهای اساسی کودکان آسیب‌پذیر در شرایط کنونی ایجاد شده که این کمپین معروف به حمایت از کودکان کار، کودکان محروم از تحصیل و نیز کودکان بیمار نیازمند هزینه درمان است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳ بهمنسـاعت انتشار خبر : 10:15:00
 • نخستین همایش ری‌اکت ایران ۱۱ بهمن ماه برگزار خواهد شد ATIPRESS_ نشست خبری همایش ری‌اکت در شرکت ریسمان برگزار شد که در این نشست در مورد مفهوم ری‌اکت و استفاده از این تکنولوژی در شرکت‌های پیشرو دنیا صحبت شد. همایش ری‌اکت پنج‌شنبه ۱۱ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۷ در سالن علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمنسـاعت انتشار خبر : 16:52:09
 • "نهاب" برنده لوح زرین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی ATIPRESS - محصول" نهاب" شرکت خدمات انفورماتیک در تمام مراحل ارزیابی سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی موفق به دریافت لوح زرین و گواهینامه محصول برتر در سال ۱۳۹۷ شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ جمعه ۲۸ ديسـاعت انتشار خبر : 13:11:02
 • بررسی و تحلیل بخشنامه سازمان ثبت اسناد املاک در مورد اسکن اثر انگشت سردفتران از منظر اشکالات اجرایی و عینی ATIPRESS - با عنایت به اینکه همکاران محترم سردفتر بطور مکرر به ایرادات حقوقی این بخشنامه پرداختند اینجانب نیز به اشکالات‌ ملموس و عینی این طرح می پردازم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ديسـاعت انتشار خبر : 00:02:51
 • فراخوان حضور استارتاپ ها و ایده پردازان در دومین رویداد "نواندیشان فناوری های مالی" ATIPRESS - دومین دوره رویداد نواندیشان فناوری های مالی همزمان با هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، طی روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه با حضور فعالان استارتاپی کشور در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار میشود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ شنبه ۱ ديسـاعت انتشار خبر : 11:50:18
 • هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد با شعار «شهر هوشمند، شهر امید و زندگی» برگزار می شود ATIPRESS_مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: جایزه ویژه استارتاپ های شهر هوشمند درهشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد اهدا می شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:55:03
 • تخفیفان، هابی برای حل مشکل ارائه تخفیف از سوی کسب‌وکارها به کاربران ATIPRESS_ مدیرعامل سایت تخفیف گروهی تخفیفان ، در نشست خبری خود به مناسبت دریافت جایزه کارآفرین جوان کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه توضیحاتی را پیرامون وضعیت تخفیفان و آینده کاری این مجموعه خدماتی آنلاین ارائه کرد .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ آذرسـاعت انتشار خبر : 16:26:37
 • اولین باری است که فیلم سینمایی در قالب حامی یک بنیاد خیریه ظاهر می شود ATIPRESS_تهیه کننده فیلم لس آنجلس تهران که پیش از این هم در حمایت و تبلیغ برای خیریه های مختلف گام های بسیاری برداشته بود عنوان کرد: متاسفانه همه دیدند چه شرکتهای بزرگی اسپانسر فیلم شدند اما کسی ندید که خود فیلم اسپانسر یک خیریه است. برای کسانی که با پست‌های تخریب گرایانه در صفحات مجازی علیه فیلم با اعلام اینکه این فیلم را نبینید، هرچند تاثیری نداشت به فیلم و حرکت انسانی آن تاختند، متاسفم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:21:47
 • کاش پارازیت نداشتیم ATIPRESS_ مدیرعامل مبین نت یکی از راه‌های ارائه سرویس‌های پایدار و بدون اختلال را همکاری با دیگر اپراتورها برشمرد و توضیح داد: طی توافقی که با همراه اول داشتیم مقرر شد تا در نواحی که پوشش دهی مناسب و کافی نداریم، مشترکین‌مان از BTS های همراه اول سرویس اینترنت‌شان را دریافت کنند تا با کمترین کندی و اختلال روبرو شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۵ مهرسـاعت انتشار خبر : 11:54:47
 • خدمات آنلاین سرویس های نگهداری خودرو ATIPRESS_مدیر عامل کاپیتان کار در مراسم رونمایی از طرح خدماتی استارت آپ ۲۸۰۶ گفت: طرح حاضر مربوط به خدمات آنلاین سرویس های نگهداری خودرو می باشد که پس از برآورد توانمندی های مجموعه و شناسایی نیاز بازارهدف ، به اجرا درآمده است .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ شهريورسـاعت انتشار خبر : 12:27:37
 • نخستین مرجع آنلاین حقوق و دستمزد ایران "IranSalary" رونمایی شد ATIPRESS - مدیرعامل و بنیانگذار شرکت ایران تلنت تاکید کرد: با ایجاد فضای امن برای ارتباط آنلاین کارفرمایان و کارجویان تلاش کردیم بتوانیم، شفافیت و در نهایت عدالت بیشتری در حوزه حقوق و دستمزد در رده های مختلف شغلی ایجاد کنیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تيرسـاعت انتشار خبر : 15:29:03
 • اولین رویداد استارتاپی در حوزه رسانه‌های دیجیتال سلامت برگزار خواهد شد ATIPRESS_علیرضا مروج معتقد است کسب و کارهای استارتاپی نقش بسیار مهمی در جشنواره‌ رسانه‌های دیجیتال ایفا می‌کنند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۲ تيرسـاعت انتشار خبر : 00:31:57
 • رئیس انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی: ATIPRESS_ رضا الفت‌نسب با اشاره به اینکه توسعه استارت‌آپ‌های حوزه سلامت یک نیاز اجتماعی است، گفت: با نگاه استارت‌آپی - که یک نگاه تغییر دهنده است – می‌توانیم رشد بسیار خوبی در حوزه سلامت داشته باشیم.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 20:42:41
 • توسعه استارت‌آپ‌ها، یکی از اهداف جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت است ATIPRESS_دبیر اجرایی جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت با اشاره به این که توسعه استارت‌آپ‌های دیجیتال سلامت یکی از اهداف این جشنواره است، اظهار داشت: باید از ابزارهای گسترده تاثیرگذارترین فناوری امروز جامعه به بهترین شکل بهره برد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 19:25:48
 • افت کیفیت اینترنت حق‌الناس است ATIPRESS_وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ما افت سرعت نداشته‌ایم، اما شاهد کاهش کیفیت بودیم که امیدواریم به زودی برطرف شود؛ افت کیفیت اینترنت حق‌الناس است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 19:54:46
 • دسترسی مردم به خدمات پستی باید افزایش پیدا کند ATIPRESS_مدیرعامل شرکت ملی پست با تاکید بر ایجاد و راه اندازی نرم افزار جامع موبایلی از خدمات پستی، گفت: براساس دستورالعمل موجود، ایجاد میز خدمت با توجه به سه محور فیزیکی، ارایه اطلاعات و خدمات الکترونیکی باید در دستور کار قرار گیرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 19:41:02
 • اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت ATIPRESS_ شانزده متخصص و کارشناس شناخته‌شده در حوزه فناوری اطلاعات و سلامت، شورای سیاستگذاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت را تشکیل می‌دهند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۹ خردادسـاعت انتشار خبر : 19:27:14
 • پلکستور با اعلام حضور رسمی در ایران از M9Pe رونمایی کرد ATIPRESS_ پکستور، یکی از پیشگامان صنعت حافظه های جامد، در تهران به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این برند تایوانی فعال در زمینه تولیدات SSD های مبتنی بر فناوری NVMe، فروش جدیدترین سری محصولات خود را در ایران به طور رسمی شروع کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خردادسـاعت انتشار خبر : 13:38:18
 • تجربه متفاوت بلندگوهای استریو در گلکسی S9 ATIPRESS_ برداشت عمومی این است که گوشی‌های هوشمند کیفیت صدای بالایی ندارند. اما ورود گوشی‌های گلکسی S9 و S9+ سامسونگ با بلندگوهای استریو همه چیز را تغییر داد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خردادسـاعت انتشار خبر : 11:31:59
 • فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت منتشر شد ATIPRESS_ از سوی دبیرخانه جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، فراخوان شرکت در این جشنواره منتشر شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خردادسـاعت انتشار خبر : 14:51:15
 • گزارش جشن رونمایی انیمیشن و کتاب "خاله سوسکه کوچولو" ATIPRESS_ همزمان با سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از کتاب و انیمیشن نیمه بلند ''خاله سوسکه کوچولو''رونمایی شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۸ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 01:11:24
 • 135درگاه پرداخت متخلف مسدود شد ATIPRESS_ تعداد 135درگاه پرداخت متخلف توسط شرکت مبنا کارت آریا مسدود شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۷ ارديبهشتسـاعت انتشار خبر : 01:52:17
 • سقوط آزاد ماجراجوی دارای معلولیت ایرانی از ارتفاع چهارهزار متری ATIPRESS_تصویر قالب جامعه از افراد دارای معلولیت، بی‌تحرکی و سکون است که با واقعیت‌های موجود همخوانی ندارد. افراد دارای معلولیت، با وجود نامناسب بودن محیط، با تلاشی مضاعف در جامعه حاضر می‌شوند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ جمعه ۲۵ اسفندسـاعت انتشار خبر : 01:28:16
 • لذت فتح مداوم يک کوهِ بدون قله! ATIPRESS_مجید حسینی‌نژاد، بنیانگذار علی‌بابا به انتخاب هفته‌نامه شنبه، چهره سال اکوسیستم استارت‌آپی ایران شد؛ مهم‌ترین و تاثیرگذارترین چهره این اکوسیستم در سال ۹۶. شاید بخش زیادی از چرایی این انتخاب به رشد خیره‌کننده آمارهای فروش علی‌بابا، به شخصیت خاص مجید، به جذب سرمایه قابل‌توجه علی‌بابا در انتهای پاییز امسال و از همه‌ مهم‌تر همکاری دو چهره شاخص اکوسیستم استارت‌آپی برای سرمایه‌گذاری در علی بابا بوده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ جمعه ۲۵ اسفندسـاعت انتشار خبر : 01:14:38
 • همه چیز از عکس وزیر با ستاره اول شروع شد! ATIPRESS - همه چیز از عکس وزیر بهداشت با طرح سلامت بر اساس کاربری کد سامانه #790*1* آغاز شد؛ موضوعی که اهمیت این طرح را حتی از نگاه متولی امر به خوبی نمایان می سازد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۶ اسفندسـاعت انتشار خبر : 17:38:29
 • گزارش اشتغال صنعت برنامه‌های موبایلی در ایران ATIPRESS_گزارش اشتغال صنعت برنامه‌های موبایلی در ایران به تفکیک استان، جنسیت، وضعیت حقیقی یا حقوقی و سایر شاخصه‌های مفید
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمنسـاعت انتشار خبر : 08:20:11
 • گزارش اشتغال صنعت برنامه‌های موبایلی در ایران ATIPRESS_گزارش اشتغال صنعت برنامه‌های موبایلی در ایران به تفکیک استان، جنسیت، وضعیت حقیقی یا حقوقی و سایر شاخصه‌های مفید
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ دوشنبه ۳۰ بهمنسـاعت انتشار خبر : 01:20:11
 • علی آذرکار دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران شد ATIPRESS_علی آذرکار، به عنوان دبیر پنجمین دوره هیات مدیره این سازمان منصوب شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ بهمنسـاعت انتشار خبر : 15:02:01
 • سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می‌شود ATIPRESS_ دهم و یازدهم اسفند ماه 96، سومین همایش آینده وب و موبایل ایران با سخنرانی بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار خواهد شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱ بهمنسـاعت انتشار خبر : 08:00:51
 • آیا راهکاری برای افزایش ضریب ایمنی بناهای بلندمرتبه وجود دارد؟ ATIPRESS_ در حال حاضر شهرداری تهران و مشهد ارائه پایان کار ساختمان را به اخذ تاییدیه مقاومت ساختمان در برابر حریق از سازمان آتش نشانی منوط کرد ه اند و پیش بینی می شود به زودی محافظت اسکلت ساختمان در برابر حریق در تمامی نقاط کشور الزامی شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ شنبه ۲۳ ديسـاعت انتشار خبر : 22:48:25
 • آیا راهکاری برای افزایش ضریب ایمنی بناهای بلندمرتبه وجود دارد؟ ATIPRESS_ در حال حاضر شهرداری تهران و مشهد ارائه پایان کار ساختمان را به اخذ تاییدیه مقاومت ساختمان در برابر حریق از سازمان آتش نشانی منوط کرد ه اند و پیش بینی می شود به زودی محافظت اسکلت ساختمان در برابر حریق در تمامی نقاط کشور الزامی شود.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ شنبه ۲۳ ديسـاعت انتشار خبر : 22:48:25
 • رونمایی از مانیتورQLED سامسونگ در نمایشگاهCES 2018 ATIPRESS_شرکت سامسونگ در راستای توسعه توانایی‌ها و قابلیت‌های اتصالی سری منحصربه‌فرد نمایشگرهای خمیده خود، از مانیتور جدیدی به نام CJ791 رونمایی می‌کند که برای اولین بار مجهز به اتصال تاندربولت ۳ (Thunderbolt 3) شرکت اینتل است. این مانیتور ۳۴ اینچی برای مخاطبین تجاری و سرگرمی طراحی شده و قدرت پردازش را با کیفیت تصویری استثنایی ترکیب می‌کند تا تجربه‌ای راحت و کارآمد را برای کاربر فراهم کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ جمعه ۱۵ ديسـاعت انتشار خبر : 13:00:09
 • درایوهای جامد سری M8Pe پلکستور پرسرعت و ماندگار ATIPRESS_با توجه به کندی و مشکلات متعدد ذخیره سازهای مکانیکی، دخیره ساز های SSD با سرعت های بسیار بالا، مصرف پایین و مقرون به صرفه، جایگاه مهمی در دنیای کامپیوتر به خود اختصاص داده اند. شرکت تایوانی پلکستور، یکی از پیشگامان صنعت ذخیره سازی، با معرفی بازه متنوعی از محصولات خود، سبد کالای کاملی از ذخیره ساز های جامد معرفی کرده است.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ جمعه ۱۵ ديسـاعت انتشار خبر : 12:53:24
 • در نشست خبری مدیران چارگون مطرح شد ATIPRESS_چارگون امسال هم در گردهمایی سالانه خود در حوزه محصولات و نرم‌افزارهای جدید و هم در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی با دستان پُر، نزد مشتریانمانش آمد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ دوشنبه ۴ ديسـاعت انتشار خبر : 11:43:48
 • نگاهی به قابلیت‌های دستگاه تصفیه هوای سامسونگ ATIPRESS_ در هر تعطیلات چند روزه که فرصتی می‌کنم و با خروج از تهران به جایی خوش آب‌و‌هوا مثل روستاهای غرب کشور می‌روم با خودم می‌گویم کاش می‌شد برای همیشه در این هوای پاک و پراکسیژن می‌ماندم. اما شدنی نیست. چون زندگی شهری با وجود همه دردسرهایش، جاذبه‌هایی دارد که دل کندن از آن را برای ما دشوار می‌کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذرسـاعت انتشار خبر : 22:24:00
 • اعضای جدید خانواده گلکسی سامسونگ رسما معرفی شدند ATIPRESS_شرکت سامسونگ جدیدترین اعضای خانواده گلکسی خود را به نام‌های گلکسی A8 (2018) و A8+ (2018) معرفی کرد. گوشی‌های گلکسی A8 (2018) و A8+ (2018) اولین گوشی‌های هوشمند مجهز به دوبین سلفی دوگانه، صفحه نمایش بدون مرز (Infinity Display) و طراحی فوق‌العاده زیبا هستند که تجربه و میراث طراحی پرچمداران سامسونگ را به ارث برده‌اند. با اضافه شدن قابلیت‌های روزمره، نسخه‌های جدید سری گلکسی A اکنون زیباتر، کاربردی‌تر و راحت‌تر از همیشه شده‌اند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذرسـاعت انتشار خبر : 22:09:34
 • اعداد یک مختص به ایسوس ATIPRESS_ایسوس بزرگترین تولیدکننده تایوانی قطعات کامپیوتر ، از سال 1989 تا کنون با رشد روزافزون این برند، با داشتن بیش از 17 هزار کارمند در سراسر جهان، برای پنجمین سال متوالی برند ارزشمند تایوان شناخته شده است. این درحالی است که ایسوس در زمینه مادربورد، کارت گرافیک، نمایشگر های گیمینگ و لپتاپ گیمینگ در رده نخست جهان است
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ آذرسـاعت انتشار خبر : 22:04:29
 • برای نخستین بار شرکت کناف عرضه کرد؛ ATIPRESS_شرکت کناف برای نخستین بار، گچ پاششی مقاوم در برابر حریق (ورمی پلاستر) را به بازار عرضه کرد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۷ آذرسـاعت انتشار خبر : 11:41:07
 • زمان و مکان برگزاری انتخابات سازمان اعلام شد ATIPRESS_زمان و مکان برگزاری پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران اعلام شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 14:11:51
 • سازمان بهزیستی از تلاش های علمی در حوزه معلولان تجلیل کرد ATIPRESS_همزمان با هفته گرامی داشت افراد دارای معلولیت، کتاب "راهی به سوی اشتغال سریع" اثر منصوره پناهی مدیرعامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد رونمایی و از زحمات وی در زمینه انتشار این کتاب قدردانی شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ جمعه ۱۷ آذرسـاعت انتشار خبر : 20:06:20
 • اجرای شهر هوشمند در منطقه دو شهرداری به گروه بهسازان فردا سپرده شد ATIPRESS_ باهدف بهره مندی از فناوری های نوین در جهت توسعه رفاه شهروندان و ارتقاء کیفیت ارایه خدمات در سطح منطقه ۲ شهرداری تهران، تفاهم نامه استقرار شهر هوشمند فی مابین شهرداری منطقه ۲ و گروه فناوران هوشمند بهسازان فردا به امضا رسید.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 13:30:17
 • کسب‌وکارها به توان تک نگاه تجاری داشته باشند ATIPRESS_ در آستانه روز جهانی معلولان، نشست خبری رویداد توان تک روز شنبه 11 آذر در محل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار شد.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۲ آذرسـاعت انتشار خبر : 12:52:00
 • گردهمایی با هدف حمایت از مبتلایان به ویروس HIVبرگزار شد ATIPRESS_هر ساله، نخستین روز آخرین ماه سال میلادی را به عنوان روز جهانی ایدز نام گذاری کرده اند و فرصتی فراهم می شود تا دوباره انسان عصر نوین، به یکی از مهم ترین چالش های تهدید کننده بهداشت و سلامت جهانی فکر کند.
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ آذرسـاعت انتشار خبر : 19:52:22
 • ایدز پایان زندگی نیست ATIPRESS_در آستانه روز جهانی ایدز ( اول دسامبر – دهم آذرماه ) و همزمان با آغاز هفته ملی اطلاع رسانی ایدز ( 8 تا 14 آذرماه) شرکت تدبیر ایده پردازان 5040 با مشاركت موسسه سپهر نور سلامت در نظر دارد مسابقات فوتسال چهارجانبه برگزار نمايد .
  تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶ چهارشنبه ۸ آذرسـاعت انتشار خبر : 09:52:37